Zobrazit všechny výsledky...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Zářijový vánek v našem skladu. Dala jsem do akce řadu šarží, abychom to tu provětrali a udělali místo pro nové šarže pro vánoční nákupy. Udělejte si radost z akční nabídky. Objednejte zboží za min. 1500 Kč a přibalíme citronovou trávu. Přidejte si ho v košíku.
100% čisté přírodní esenciální (éterické) oleje

Terpenic mění design obalů

Možná jste postřehli, že se něco děje s obaly. Terpenic už prakticky rok zavádí nové obaly, a tak balí víc a víc produktů do fungl nových krabiček a na další spoustu lepí nové etikety. Když kouknu na náš sklad, tak už je většina v novém slušivém kabátku.

Třeba se tak stane, že vám přijde esenciální olej, který bude v nové krabičce, ale bude mít ještě starou nálepku. Nebo naopak bude s novou etiketou v krabičce s původním designem. Nebo jste si objednali produkt a na první pohled ho nepoznáváte – protože na fotkách vypadal jinak…

100% čisté přírodní esenciální (éterické) oleje

Vyhazovat etikety a krabičky ve starém designu by bylo neekologické & neekonomické, takže se zavádění těch nových děje postupně. Věříme, že vám to radost (nejen) z esenciálních olejů nevezme :).

Nový design je minimalistický a trošku lékárenský. Není divu – terpenické produkty, včetně esenciálních olejů, patří hlavně do lékáren.

Informace teď na obalech najdeme snadněji, ubyly dva jazyky. I když česká etiketa zůstává stejná.

Jinak změna designu jde ruku v ruce s dalšími změnami – rozšířením jednotlivých řad o další produkty, přidání komplet nových produktových řad (třeba desinfekčních gelů,…). A moc se těším, co přijde dál.

Čisté přírodní BIO certifikované květové vody (hvětinové vody nebo hydroláty)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další čtení z našeho blogu...

Čisté přírodní kosmetické jíly - kvalita, vlastnosti, použití, jak koupit

Průvodce: kosmetické jíly

Jaký jíl vybrat? Na co si dát pozor při nákupu? Jak poznat kvalitní jíl? A co s ním všechno pak dělat? Doufám, že na následujících

Možnosti dopravy

Balíčky odcházejí každý všechní den kolem poledne a zpravidla stihneme odeslat i objednávky z téhož dopoledne. Víme, že rychle doručený balíček potěší.

Česká republika
Slovensko