Terpenic mění design obalů

100% čisté přírodní esenciální (éterické) oleje

Možná jste postřehli, že se něco děje s obaly. Terpenic už prakticky rok zavádí nové obaly a tak balí víc a víc produktů do fungl nových krabiček a na další spoustu lepí nové etikety. Když kouknu na náš sklad, tak už většina je v novém slušivém kabátku.

Třeba se tak stane, že vám přijde esenciální olej, který bude v nové krabičce, ale bude mít ještě starou nálepku. Nebo naopak bude s novou etiketou v krabičce s původním designem. Nebo jste si objednali produkt a na první pohled ho nepoznáváte – protože na fotkách vypadal jinak…

100% čisté přírodní esenciální (éterické) oleje

Vyhazovat etikety a krabičky ve starém designu by bylo neekologické & neekonomické, takže se zavádění těch nových děje postupně. Věříme, že vám to radost (nejen) z esenciálních olejů nevezme :).

Nový design je minimalistický a trošku lékárenský. Není divu – terpenické produkty, včetně esenciálních olejů, patří hlavně do lékáren.

Informace teď na obalech najdeme snadněji, ubyly dva jazyky. I když česká etiketa zůstává stejná.

Jinak změna designu jde ruku v ruce s dalšími změnami – rozšířením jednotlivých řad o další produkty, přidání komplet nových produktových řad (třeba desinfekčních gelů,…). A moc se těším, co přijde dál.

Čisté přírodní BIO certifikované květové vody (hvětinové vody nebo hydroláty)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.