Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Zářijový vánek v našem skladu. Dala jsem do akce řadu šarží, abychom to tu provětrali a udělali místo pro nové šarže pro vánoční nákupy. Udělejte si radost z akční nabídky. Objednejte zboží za min. 1500 Kč a přibalíme citronovou trávu. Přidejte si ho v košíku.

O nás aneb jak se to tu vydestilovalo…

Jsme advokáty kvality na poli esenciálních olejů, rostlinných olejů, hydrolátů a dalších přírodních produktů, které pečují o naše tělo zevnitř i zvenku.

Osud mi umožnil poznat Terpenic Labs, malou katalánskou firmu, která se věnuje vědecké fytoaromaterapii. Kombinuje tradici a vědu a všechny jejich produkty procházejí nejpřísnějšími laboratorními testy kvality. Díky tomu nejen krásně voní, ale hlavně se pyšní skutečnými účinky i garantovanou bezpečností.

Díky nim jsem měla možnost seznámit se s tématem objektivní kvality esenciálních olejů. Součástí mé cesty je nejen prvotřídní produkt, ale také neustálé vzdělávání se. Od populární aromaterapie se ubírám směrem k aromaterapii vědecké. Využívám jazykové znalosti a online svět bez hranic a snažím se učit od těch nejznalejších. Informace získané ze studií, knih a přednášek doplňuji formálním vzděláním – studiem mastera integrované aromatologie a aromaterapie na barcelonském Institutu ESB.

Poznávám různé (aroma)terapeutické směry. Zastávám názor, že nejlepší je poznat kontext a nedržet se bezmyšlenkovitě jednoho proudu. Jedna z nejlepších věcí na cestě za poznáním je otevřená mysl, hlad po informacích a kritické vyhodnocení všeho, co se mi dostane pod ruku.

Taky se snažím prosazovat přístup, že téma esenciálních olejů sahá mnohem dále za hranice aromaterapie. Esenciální oleje tu byly před aromaterapií a jejich použití je daleko širší – jmenovat můžeme například jejich roli v potravinářství, parfemářství nebo zemědělství. Ve svých tvrzeních se opírám o platnou legislativu i oborové publikace a rovněž o znalosti v oblasti kvality. Svět je to velmi fascinující a jsem přesvědčená, že stojíme na začátku velkého voňavého dobrodružství.

Proto jsem při hledání názvu sáhla po aromàtics – po katalánském výrazu a pojmu, který vidí aromatické látky v širším kontextu. Katalánsko je bezednou studnicí inspirace a jsem vděčná, že mám možnost z ní čerpat. Právě svět španělské a zejména katalánské aromaterapie, která je výrazně ovlivněná jak francouzským přístupem, tak i působením arabských vlivů, je nám velkým zdrojem informací. A další inspirace, třeba na poli aromatické kuchyně.

Naší základnou je kromě České republiky také Katalánsko, kde od roku 2010 žiju. Díky tomu jsem v neustálém kontaktu s Terpeniky a můžu vám tak přinášet nejen kvalitní produkty, ale také hodnotné informace. Mým cílem je naučit vás produkty používat tak, aby vám přinesly maximální potěchu i užitek.

Vážím si možnosti nabízet a používat ryze přírodní produkty, které nás vedou ke zdravějšímu a ekologičtějšímu životnímu stylu. A vážím si toho, že skrze tyto produkty budujeme komunitu lidí, kteří vyznávají stejné hodnoty.

 
Pavla

PS: Máte nápad, jak bychom mohli spolupracovat? Měli byste zájem prodávat naše produkty nebo je používat ve vašich výrobcích? Dejte nám vědět! Jsme českými distributory produktů Terpenic Labs a rádi s vámi probereme možnosti. Využít můžete kontaktní formulář nebo nás zastihnete na e-mailové adrese eshop@aromatics.cz