O nás

Jsme advokáty kvality na poli esenciálních olejů, rostlinných olejů, hydrolátů a dalších přírodních produktů, které pečují o naše tělo zevnitř i zvenku. Osud nám umožnil poznat Terpenic Labs, mladou katalánskou firmu, která se věnuje vědecké fytoaromaterapii. Kombinuje tradici a vědu a všechny jejich produkty procházejí nejpřísnějšími testy kvality. Díky tomu nejen krásně voní, ale hlavně se pyšní skutečnými účinky.

Díky nim jsme měly možnost seznámit se s tématem objektivní kvality esenciálních olejů. Součástí naší cesty je nejen prvotřídní produkt, ale právě také neustálé vzdělávání se. Od populární aromaterapie se ubíráme směrem k aromaterapii vědecké. Informace získané ze studií, knih a přednášek pak doplňuji formálním vzděláním – studiem mastera integrované aromatologie a aromaterapie na barcelonském Institutu ESB.

Poznáváme různé aromaterapeutické směry. Zastáváme názor, že nejlepší je poznat kontext a nedržet se bezmyšlenkovitě jednoho směru.

Naší základnou je kromě České republiky také Katalánsko, díky čemuž jsme v neustálém kontaktu s Terpeniky a můžeme vám tak přinášet nejen kvalitní produkty, ale také hodnotné informace. Naším cílem je naučit vás produkty používat tak, aby vám přinesly maximální potěchu i užitek.

Vážíme si možnosti nabízet a používat ryze přírodní produkty, které nás vedou ke zdravějšmu a ekologičtějšímu životnímu stylu. Takové, které prostě milujeme. A věříme, že vy budete taky.

 
Pavla

PS: Máte nápad, jak bychom mohli spolupracovat? Měli byste zájem prodávat naše produkty nebo je používat ve vašich výrobcích? Dejte nám vědět! Jsme českými distributory produktů Terpenic Labs a rádi s vámi probereme možnosti. Využít můžete kontaktní formulář nebo nás zastihnete na e-mailové adrese to@aromatics.cz