Hodnocení obchodu zákazníky

Den 11. května 2021 je dalším důležitým bodem v životě našeho e-shopu. Tímto dnem otevírám tuto stránku s recenzemi našeho e-shopu a zboží, které pro vás do Česka s láskou dovážíme.

Zanechat recenzi můžete na této stránce.

Moc děkuju za váš čas, ať už se s námi podělíte o pár řádků, kousek si přečtete nebo zalistujete virtuálně naším katalogem nebo blogem.

Bez titulku

Hodceno jako 5 z 5
05/08/2021

Difuzér mě zaujal svým praktickým využitím přes USB, jednoduchým použitím a svou velikostí. Pokud se používají koncentrované stoprocentní éo, tak úplně stačí interval co 60 vteřin. Difuzér spolu se synergickou směsí Synergie UP používám nejčastěji při práci, která vyžaduje soustředění a v autě. Aby difuzér nebyl tolik zanesen prachem, tak ho skladuji ve svislé poloze v uzavíratelném zip sáčku.

Lada

Bez titulku

Hodceno jako 5 z 5
16/07/2021

Zatím jsem si zakoupila první „pokusnou“ dávku olejů. Jsem velice spokojená, oleje jsou krásné, komunikace s paní Rychtářovou velmi příjemná. Na požádání jsem dostala i dokumentaci k olejům. Těším se na další objednávku a spolupráci.

Dita

Bez titulku

Hodceno jako 5 z 5
18/05/2021

Blog Prostě Miluji, později Aromatics sledujem rada a pravidelne od roku 2016. Je pre mňa súhrnom veľmi zaujímavých a důveryhodných informácii.
Eshop Aromatics.cz odporúčam všetkymi desiatimi. Zakúpila som si doteraz tri bio esenciálne oleje vhodné pre vnútorné použitie. Používam ich v studenej i teplej kuchyni. Nakoľko stačí pri príprave jedla použiť 2-3 kvapky, produkt Vám vydrží dlho a krásne obohatí chuť a vůňu Vášho pokrmu.
Doručenie objednávky prebehlo rýchlo a balíček dorazil v poriadku. Teším sa na ďalší nákup. 🙂

Zuzana

Bez titulku

Hodceno jako 5 z 5
17/05/2021

Produkty opravdu v top kvalitě. Jiné EO a hydroláty už nepoužívám. Rozdíl mezi Terpenic značkou a jinými je opravdu markantní, hlavně v účinnosti a výdrži. V difuzéru vydrží pár kapek opravdu vonět několik hodin, u jiných značek vůně vydržela max. půl hodinky a pak jsem musela znovu dokapávat. Moc mě baví používat EO i v kuchyni a nejen v kosmetice. Co se týče dodání a komunikace, ty jsou perfektní. Navíc velmi oceňuji eco, úsporný, ale bezpečný způsob balení. Balíček bez zbytečného obalového materiálu je dnes opravdu rarita.

Martina