Možnosti dopravy a platby

Důležité:

Momentálně doručujeme zboží prostřednictvím PPL. Můžete si tak nechat zboží doručit na adresu nebo dle potřeby později změnit místo doručení na vybraný Parcelshop, kde si balíček vyzvednete. Jen tak jsme momentálně schopni bezpečně doručit zboží co nejrychleji. Abychom toto omezení trochu vykompenzovali, snížili jsme cenu za dopravu – na 60 korun plus dph (tedy celkem na 69 nebo 72,6 v závislosti na tom, jaké dph má zakoupené zboží). Děkujeme za pochopení.

K doručování balíčků využíváme služeb PPL a Zásilkovny (s doručením na pobočku Zásilkovny, prostřednictvím České pošty nebo DPD).

Balíčky odesíláme do 3 pracovních dní od připsání platby na účet nebo uhrazení objednávky kartou (případně tlačítkem).

Možnosti dopravy ČR

PPL

  • Zaslání na adresu, s možností přesměrování na ParcelShop (výdejny spolupracující s PPL): nově 60 Kč + dph (15% nebo 21% v závislosti na nejvyšší sazbě dph objednaného zboží)

Zásilkovna

  • Vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovny: 51 Kč + dph (15% nebo 21% v závislosti na nejvyšší dph objednaného zboží)

Všechna výdejní místa Zásilkovny, která jsou k dispozici pro vyzvednutí balíčku, najdete tady, včetně informace o otevírací době. Další informace k systému fungování Zásilkovny si můžete přečíst zde.

Česká pošta

  • Doručení na adresu prostřednictvím České pošty: 89 Kč + dph (15% nebo 21% v závislosti na nejvyšší dph objednaného zboží)

DPD

  • Doručení na adresu prostřednictvím DPD: 79 Kč + dph (15% nebo 21% v závislosti na nejvyšší dph objednaného zboží)

Možnosti dopravy Slovensko

Prozatím v e-shopu najdete možnost doručení prostřednictvím Zásilkovny. Pokud Vám více vyhovuje jiný způsob, prosím, kontaktujte nás.

Zásilkovna

  • Vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovny: 79 Kč + dph (15% nebo 21% v závislosti na nejvyšší dph objednaného zboží)

Možnosti platby

Česká republika

  • bezhotovostně převodem na účet (vedený u Fio)
  • bezhotovostně platební kartou nebo zrychleným převodem (= tlačítky) prostřednictvím platební brány The Pay

Slovensko

  • bezhotovostně platební kartou nebo zrychleným převodem (= tlačítky) prostřednictvím platební brány The Pay. Převod měny provede Vaše banka dle jejího aktuálního kurzu.

Pokud preferujete platbu převodem, prosím, kontaktujte nás.

Digitální produkty – ebooky

Naše ebooky distribuujeme pouze elektronicky. Využíváme k tomu speciální systém, přes který probíhá jak objednání ebooku, tak jeho následné zpřístupnění. Po zaplacení objednávky obdržíte email s odkazem na jeho stažení. Vše je plně automatizované, což umožní rychlé doručení ebooku k Vám.

Ebooky lze zaplatit:

  • bezhotovostně převodem na účet (vedený u Fio)
  • bezhotovostně platební kartou nebo zrychleným převodem prostřednictvím platební brány The Pay