Produkty do eshopu jsme vybíraly s ohledem na ideální velikost balení. Což ovšem neznamená, že ta stejná velikost je ideální pro každého :). Většina produktů je dostupná i ve větších baleních a obecně platí, že čím kupovanější produkt to je, tím větší nabídka různě velkých balení je k dipozici.

Postupně přidáváme u nejoblíbenějších produktů také větší balení. V obchodu to pak poznáte tak, že je u produktu uvedeno cenové rozpětí a na jeho stránce možnosti si vybrat z více velikostí.

Všechna balení k nám jdou přímo z výroby, s originálně zapečetěným víčkem. Produkty tak byly zabaleny v optimálních podmínkách ihned poté, co byly dovezeny od destiléra (či jiného výrobce) a zanalyzovány laboratoří. Je tak zaručena jejich čistota, ale také kvalita a co nejdelší trvanlivost. Žádný z produktů nerozléváme do menších balení u nás, jednoduše proto, že bychom ho znehodnotily.

Pokud by vás větší balení zajímala, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vás seznámíme s možnostmi a na objednávku zajistíme produkt ve větším balení.

Říkáte si, jestli máme v nabídce i menší balení vhodné třeba do cestovní taštičky nebo dárkového balíčku? Ano, u některých produktů k dispozici je, zejména je to případ rostlinných olejů. Nicméně nejvýhodnější je pořídit si klasicky velké balení a šikovnou lahvičku, a cestovní minibalení si tak připravit. Šetříme tak přírodu i naši peněženku.

Co třeba u nás najdete v různě velkých baleních?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *