esenciální oleje, to nejlepší z přírody. i do jídla!

Prémiové esenciální oleje, ukrývající v sobě čistou sílu přírody. Autentifikované, pocházející z udržitelných zdrojů od konkrétních, pečlivě vybraných agrikultorů a destilérů. Každý esenciální olej prochází komplexní laboratorní analýzou, která garantuje nejvyšší kvalitu produktu.

Vyberte si esenciální olej pro použití do kosmetiky, difuzéru nebo pro vaše vaření i pečení - velká část esenciálních olejů je certifikována pro vnitřní užití.

aromadifuzéry

Ultrasonické difuzéry jsou skvělým kamarádem milovníků esenciálních olejů a aromaterapie obecně. Zaručují zdravé a bezpečné rozptylování esencí v prostoru. Navíc pomůžou z každé kapičky esenciálního oleje vymáčknout maximum.

workshopy a kuszy

Workshopy výroby přírodní kosmetiky pod vedením Martiny z Loving nature by Marťa. Naučí vás vyrábět produkty podle vymazlených receptů, seznámí vás se surovinami, postupy, posdílí tipy a triky a cenné informace. Osaháte si a očicháte spoustu surovin od Terpenicu.

naše ebooky

Roky zkušeností jsme zabalily do ebooků - úhledných balíčků, které jsou připravené k instantnímu použití. Neztrácejte cenný čas a energii studováním a zkoušením metodou pokus-omyl na vlastní pěst. Naše ebooky vám ušetří stovky hodin.

Milujeme jednoduchost, ale dbáme na super výsledky. Do našich ebooků jsme vyextrahovaly všechno důležité. Díky našim webům si pak nabyté znalosti ještě rozšíříte a načerpáte další inspiraci.

aromatický blog!

Protože jsou esenciální oleje v našich kuchyních docela nové, píšeme o nich blog! Na něm najdete všechny důležité informace týkající se éterických olejů a jejich správného používání v kuchyni. A taky tipy a inspiraci.

Pokud s esenciálními oleji máte málo zkušeností, rozhodně doporučujeme články pročíst. Sice jsou to malé lahvičky, ale je v nich ukryta ohromná síla.

nejnovější počteníčko