Zobrazit všechny výsledky...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Zářijový vánek v našem skladu. Dala jsem do akce řadu šarží, abychom to tu provětrali a udělali místo pro nové šarže pro vánoční nákupy. Udělejte si radost z akční nabídky. Objednejte zboží za min. 1500 Kč a přibalíme citronovou trávu. Přidejte si ho v košíku.

V čem jsou naše esenciální oleje unikátní?

Proč jsme se vůbec rozhodly dovážet esenciální oleje, když se jich všude prodává tolik? V čem jsou ty naše unikátní, jiné než ostatní?

Esenciální oleje, které prodáváme, procházejí nadstandardními kontrolami kvality. Ty spočívají ve využití moderních laboratorních metod a extenzivních zkušeností a znalostí oboru.

Jsou vhodné pro nejširší užití. Mají garantované správné složení a zároveň u nich byla ověřena autentičnost a bezpečnost. Jsou vyráběny primárně pro terapeutické užití, ve většině případů vnitřní cestou.

Esenciální oleje označené jako vhodné do jídla jsou vyráběny v souladu s evropskou legislativou pro potravinářské výrobky. Každý produkt značený jako BIO prochází certifikačním procesem pro ekologické potravinářské výrobky.

Všechny produkty pocházejí přímo od jednotlivých pečlivě vybraných produktorů z celého světa, neprošly rukama překupníků. Dbá se na etičnosti a udržitelnost.

Neprodáváme anonymní zboží, ale pouze produkty značky Terpenic, která garantuje kvalitu produktu a je ceněná španělskými aromatology. Kromě obsáhlých znalostí oboru se do jejich produktů promítá i fakt, že svoji práci dělají srdcem. Všechny produkty, které prodáváme, jsou originálně balené přímo Terpenicem. Díky tomu mají zaručenou kvalitu a dlouhou životnost.

Ještě nakonec bych připomněla jednu důležitou věc, kterou opakuji snad na každé stránce tohoto webu. Potravinářské esenciální oleje jsou bezpečné za předpokladu, že je použijeme ve správné míře. Na našich stránkách naleznete rady, jak s nimi ochutit pokrmy, namíchat směs do difuzéru nebo vyrobit kosmetiku. Nevěnujeme se však využití esenciálních olejů terapeuticky vnitřně – tedy vnitřně ve vyšších dávkách. Pokud chcete naše esenciální oleje využít k tomuto účelu, tak jistě můžete. Nepouštějte se ale do toho sami. Najděte si zkušeného terapeuta pracujícího s esenciálními oleji vnitřní cestou, který má dostatek zkušeností, a poraďte se s ním.

Stejně tak pokud máte určité zdravotní omezení, buďte obezřetnější, speciálně pokud chcete esenciální esence do svého života zapojit intenzivněji.

Možnosti dopravy

Balíčky odcházejí každý všechní den kolem poledne a zpravidla stihneme odeslat i objednávky z téhož dopoledne. Víme, že rychle doručený balíček potěší.

Česká republika
Slovensko