Zobrazit všechny výsledky...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Zářijový vánek v našem skladu. Dala jsem do akce řadu šarží, abychom to tu provětrali a udělali místo pro nové šarže pro vánoční nákupy. Udělejte si radost z akční nabídky. Objednejte zboží za min. 1500 Kč a přibalíme citronovou trávu. Přidejte si ho v košíku.

Zvýhodněný balíček difuzér Vera & synergie

Difuzér Vera patří mezi naše oblíbence. Je malý, lehký a moc praktický. Vůni esenciálních olejů rozptyluje rychle a zrovna tak bleskurychlé a bezbolestné je jeho čištění.

A abyste si ho ještě lépe užili, nabízíme vám ho společně s terpenickou synergií za lepší cenu. Ušetříte tak víc než 15 %.

Všechny synergie jsou vyladěné a sestavené z esenciálních olejů terpenické kvality – jsou 100% čisté přírodní pocházející z kompletní dlouhé destilace suroviny. Díky tomu mají vysokou aromaterapeutickou hodnotu, takže nejen krásně voní, ale přinášejí nám i další benefity. Jsou tím nejlepším z přírody.

Vánoční synergie Merry Christmas v sobě kombinuje citrusovou vůni s hřejivým kořením. V jejím základu najdeme sladký pomeranč, který doplňuje skořicový list a zázvor.

Sveží BRIZ je jako vánek v eukalyptovém háji. Je skvělý hlavně v období nachlazení, čistí vzduch a pomáhá při nachlazení i bolesti hlavy.

OM je vyladěná citrusová synergie s lehce sladkým laděním, která nám pomůže vytvořit příjemnou pohodovou atmosféru.

MADAME TERPENE je sladká exoticky květinová směs, ve které dominuje ylang ylang ve spojení s pomerančem.

Všechny synergie mají objem 30 ml.

Možnosti dopravy

Balíčky odcházejí každý všechní den kolem poledne a zpravidla stihneme odeslat i objednávky z téhož dopoledne. Víme, že rychle doručený balíček potěší.

Česká republika
Slovensko