esenciální oleje - do jídla i kosmetiky

100% čisté přírodní integrální chemotypované získané kompletní destilací aromatických rostlin. Autentifikované. V kvalitě BIO certifikované i konvenční.

Nejširší nabídka skladem v Česku. 

Neustále se rozrůstající nabídka čítá přes 220 různých esenciálních olejů, desítky hydrolátů, rostlinných olejů, kosmetické suroviny, doplňky stravy, difuzéry i kosmetiku.

Garance kvality zajistí vhodnost pro použití v nejširším spektru odvětví – od potravinářství a gastronomie přes výrobu léčivých přípravků, kosmetiky po použití při terapiích, v masážních salonech a spa. 

Zrovna tak se samozřejmě uplatní při domácím použití. A moc nás těší, že milovníků přírody přibývá.

Víme, že dostat balíček rychle vždycky potěší. Proto odesíláme bleskově. Ekologické balení je samozřejmostí.

V oblasti aromaterapie vědecké, nikoliv populární, a v používání esenciálních olejů, hydrolátů a dalších přírodních produktů v nejširším kontextu. 

A učíme se od nejlepších. Nejnovější informace čerpáme od předních odborníků v oboru, zejména pak ze zdrojů ve španělštině, francouzštině, italštině a samozřejmě angličtině.

Všechny produkty jsou originálně balené Terpenicem v laboratorních podmínkách. Přináší to garanci kvality – a tedy i pravosti, čistoty a u spousty produktů i dlouhou dobu trvanlivosti.

Všechny BIO produkty jsou certifikované nezávislými certifikátory. Jako distributor BIO potravinářských produktů podstupujeme pravidelné kontroly BIO certifikátorem v Česku. 

100% kvalita

suroviny čisté, přírodní, autentifikované, z botanicky a biochemicky definovaných rostlin, chemotypované

vědecká aromaterapie​

spolupráce v oblasti vědecké aromaterapie, perfektní znalost oboru, dlouholeté zkušenosti & využití špičkových technologií

udržitelnost

etický a udržitelný způsob získávání surovin, BIO certifikace nezávislými mezinárodními certifikátory

km0

lokální získávání nejlepších surovin přímo od těch, kteří je pěstují, destilují, lisují...

transparentnost

jasné a transparentní značení produktů a jejich deklarované kvality, v souladu s evropskou legislativou. Všechny BIO produkty jsou certifikované.

hydroláty, destilované z aromatických i nearomatických rostlin

Pravé hydroláty, vyrobené destilací aromatických i nearomatických rostlin. 100% přírodní. Vhodné k vnitřnímu užití i k péči o pokožku.

rostlinné oleje

Na lžičku i tvářičku. Čisté, přírodní, autentifikované. Od běžných k dennímu užití po vzácné, luxusní.

v akci!

Dvojky neoblíbenějších produktů spolu za lepší cenu. A kousky, kterým se blíží datum minimální doby trvanlivosti. Nyní s lepší cenou a poslouží vám stejně dobře, tedy pokud i vy je zařadíte do akce :).

novinky

píšu aromablog

Tipy, triky, inspirace. Věnuju se hlavně tématům, které jinde v prostředí českého internetu nenajdete. Vašim otázkám, pochybám, častým mýtům i tomu, jak to (ve světě) ve světě esenciálních olejů chodí. Dostávám do české kotliny totiž nejen skvělé terpenické produkty, ale i vhledy, znalosti a inspiraci.